canlı maç izle, maç izle, lig tv izle, bein sport izle

Tüm canlı maç izle izlemac5.net’te

Tüm dünyada yayınlanan canlı maçları bedava izlemek ister misiniz? Bunun için artık maçları gösteren cafelere, restoranlara veya internet cafelere gitmenize gerek yok. İlginizi çeken tüm uluslararası canlı maçlar, kimseyle birlikte izleme zorunluluğu olmadan, artık gelişen teknoloji ve ucuzlayan internet fiyatları sayesinde akıllı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza geliyor. Özellikle canlı bahis oynayanların mutlaka takip etmesi gereken futbol takımlarının oyuncu kadroları, maç taktikleri ve diğer takımlarla yaptığı karşılaşmaların sonuçları, canlı maç izle heyecanını isteyen herkes için izlemac5.net sayesinde evinize geliyor.

maç izle, mobil maç izle, bein sport izle, trgool, mac24

spor haberleri, justin tv, bedava lig tv izle

izlemac5.net, merkezi Çek Cumhuriyeti’nde bulunan ve yayınlarına 10.Nisan.2018 tarihinde başlayan bir canlı maç izle internet sitesidir. Yaptığı kaliteli yayınlarla kısa sürede sporseverleri kendine bağlayan site, özellikle dünya futbolu başta olmak üzere basketbol, voleybol, tenis, Motocros ve Formula 1 yarışlarını da canlı olarak yayınlamaktadır. İzleMaç’ın bir özelliği de, eğer isterseniz bahislerinizi site üzerinde bulunan güvenilir canlı bahis sitelerinden oynama imkânı tanımasıdır. Bu hizmeti bütün canlı maç izlelen siteler sağlıyor derseniz, siteyi diğer canlı maç izle sitelerinden ayıran en büyük özellik ortaya çıkacaktır. izlemac5.net, sitesinde sadece “güvenilir” bahis sitelerinin reklamlarını yayınlamaktadır. Lig Tv maçlarını telif hakları nedeniyle kendi sitesinde yayınlamayan site, diğer sitelere verdiği kaliteli ve kesintisiz linklerle aslında siz izlerken farkında bile olmadan, size hizmet vermektedir. Arama motorlarında canlı maç izleme kelimeleriyle arama yapıldığında her zaman ilk sırada çıkan bu kaliteli sitede canlı maçları izlerken HD yayınlara ulaşmanız için yapmanız gereken sadece doğru DNS ayarlarını kullanmanızdır. Özellikle kısa bir süre sonra başlayacak olan Euro 2016 maçlarının sonuçlarını site üzerinden rahatlıkla anında takip etme ve akıllı telefonunuzun ve internet bağlantınızın olduğu her yerden seyretme imkânınız olacaktır. Eğer canlı maç izlemek için kendinize bir site seçmediyseniz, tek bir siteden şampiyonlar ligi, Avrupa Ligleri maçları veya UEFA maçlarını dondan, kesilmeden HD kalitesinde izlemek istiyorsanız, aylarca süren taahhütlü aboneliklerden sıkıldıysanız, tercihiniz tüm dünyadan milyonlarca kişinin canlı maçları izlediği izlemac5.net olmalıdır.

Bedava lig tv izle, Bedava Lig TV izle, Artık, son dönemlerde artmış olan bedava lig TV izle gibi uzantılar ve linklerin arasında kaybolmayacaksınız! Üstelik bahis siteleri hakkında da kolay ve güvenilir bilgilere erişebileceksiniz. Ama nasıl? Nereden? Der gibi kelimelerinizi işitmekteyim. Gelin hep birlikte göz atalım.

taraftarium24, taraftarium24tv, taraftarium24hd

Lig TV’de canlı olarak bir maç yayını izlemek istediğimizde, Lig TV Bedava yazıp arama yapıyoruz ve önümüze aklımızı karıştırabilecek kadar çok seçenek çıkıyor. Üstelik çoğu zaman bu seçeneklerin arasından doğrusunu ve kalitelisini bulamıyoruz bile. Hatta bunu samanlıkta iğne aramaya bile benzetebiliriz. Sizce de artık buna bir son vermenin vakti gelmedi mi? Karşılıksız sitelerle yeterince vakit kaybettiğimizi düşünüyorum ve sizlere son zamanlarda keşfettiğim harikulade bir siteden bahsetmek istiyorum. Bu siteyi keşfettiğimde bir futbol sever olarak yükümün hafiflediğini çok rahat hissettim. İstediğim zaman kolaylıkla maçlara erişebiliyor, bahisler hakkında bilgi sahibi olabiliyorum. Önceden doğru siteyi bulana kadar yayının büyük bir kısmını kaçırıyordum ve haliyle insanın izleme zevki de kalmıyordu. Ama keşfettiğim site sayesinde, artık sitelerden sitelere ve çöp linkler arasında git gel yapıp canlı maç yayınları aramama gerek kalmadı. Gelelim bize bu fırsatları sunan siteye, yani trgool’a!

tivibu izle, süper lig izle, şampiyonlar ligi izle

YAYIN 1YAYIN 2YAYIN 3YAYIN 4YAYIN 5
beIN SPORTS HD 1
compressexpand
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
17:00Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - Maccabi Netanya F.C.CANLI
17:00IJsselmeervogels - SV SpakenburgCANLI
17:00Widad Fez - Association SaléCANLI
17:00Roma - Torino (beIN SPORTS HD 3)CANLI
16:45ND Mura 05 - NK MeđimurjeCANLI
16:30Mukura Victory Sports F.C. - Al-Hilal ClubCANLI
16:30Hellas Verona F.C. U19 - Calcio Padova U19CANLI
16:17Krasnodar-M - Kuveyt U19CANLI
16:15Al Sadd SC - Katar SCCANLI
16:00FC Midtjylland - FC FredericiaCANLI
16:00Osmanlı Spor - BolusporCANLI
16:00Apollon Larissa - Volos NFCCANLI
16:00NK Maribor - Rudar VelenjeCANLI
16:00NK Osijek - GoricaCANLI
16:00Antalyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)CANLI
16:00Osmanlıspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
16:00Afjet Afyonspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)CANLI
15:45Vasalunds IF - AIK FotbollCANLI
15:45Arab Contractors SC - Nojom Al Mostabel FCCANLI
15:45JK Narva Trans - JK Tammeka TartuCANLI
15:45SK Slavia Prague - FK Ústí nad LabemCANLI
15:30FK Mladá Boleslav - ŠK Slovan BratislavaCANLI
15:30Wolves - Leicester (S SPORT HD)CANLI
17:30FC Augsburg - Fortuna Düsseldorf
17:30Bayer 04 Leverkusen - Borussia Mönchengladbach
17:30VfB Stuttgart - 1. FSV Mainz 05
17:30Hannover 96 - Werder Вremen
17:30Eintracht Frankfurt - SC Freiburg
17:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
17:30Arminia Вielefeld - FC St. Gallen
17:30FC Rapperswil-Jona - SV Wehen Wiesbaden
18:00Montrose F.C. - Dundee United
18:00East Fife F.C. - Greenock Morton
18:00Motherwell - Ross County
18:00Partick Thistle - Stranraer
18:00St. Mirren - Alloa Athletic
18:00St. Johnstone F.C. - Hamilton Academical
18:00Raith Rovers - Dunfermline Athletic
18:00Kilmarnock - Forfar Athletic
18:00Inverness - East Kilbride
18:00Aberdeen - Stenhousemuir
18:00Hibernian - Elgin City F.C.
18:00UD Almería - Cádiz CF
18:00AC Omonia - Nea Salamis Famagusta FC
18:00Hereford - Nuneaton Town
18:00Altrincham - Southport
18:00Alfreton Town - Brackley Town
18:00Telford United - Kidderminster Harriers
18:00East Thurrock United - Dulwich Hamlet F.C.
18:00Boston United - Leamington F.C.
18:00Chester - Curzon Ashton
18:00Stockport County - York City
18:00Ashton United F.C. - F.C. United of Manchester
18:00Chorley - Guiseley
18:00Chelmsford City - Dartford
18:00Hemel Hempstead Town - Hampton & Richmond Borough
18:00Concord Rangers - Billericay Town F.C.
18:00Bath City - Torquay United
18:00Bradford Park Avenue - Blyth Spartans A.F.C.
18:00Darlington - Spennymoor Town F.C.
18:00South Shields - Farsley Celtic
18:00Hednesford Town - Basford United FutbolClub
18:00Marine F.C. - Stalybridge Celtic
18:00Wealdstone - Hungerford Town F.C.
18:00Slough Town F.C. - Chippenham Town F.C
18:00Truro City - Weston-super-Mare
18:00Oxford City - Gloucester City
18:00Welling United - Eastbourne Borough
18:00St Albans - Woking
18:00Merthyr Town FC - Basingstoke Town
18:00Farnborough - Beaconsfield
18:00Hendon F.C. - Tiverton Town F.C.
18:00Staines Town - Wimborne Town F.C.
18:00Buxton F.C. - Nantwich Town F.C.
18:00Grantham Town - Stafford Rangers
18:00Whitby Town - North Ferriby United
18:00Warrington Town F.C. - Lancaster City F.C.
18:00Hyde United - Witton Albion
18:00Workington A.F.C. - Bamber Bridge F.C.
18:00Mickleover Sports F.C. - Gainsborough Trinity
18:00Matlock Town F.C. - Scarborough Athletic F.C.
18:00St Neots Town - Alvechurch
18:00Hartley Wintney F.C. - Salisbury City
18:00Chesham United F.C. - Dorchester Town
18:00Taunton Town F.C. - Gosport Borough
18:00Harrow Borough - Swindon Supermarine
18:00Poole Town F.C. - Walton Casuals F.C.
18:00Weymouth - Kings Langley
18:00Frome Town F.C. - Metropolitan Police F.C.
18:00King's Lynn Town F.C. - Barwell F.C.
18:00Hitchin Town F.C. - Stourbridge
18:00Halesowen Town - St Ives Town
18:00Banbury United - Coalville Town F.C.
18:00Bedworth United F.C. - Rushden & Diamonds
18:00Stratford Town - Needham Market F.C.
18:00Biggleswade Town F.C. - Tamworth
18:00Rushall Olympic F.C. - Leiston F.C.
18:00Kettering Town - Royston Town
18:00Lowestoft Town - Redditch United
18:00Glenavon F.C. - Ballymena United F.C.
18:00Dungannon Swifts F.C. - Cliftonville
18:00Glentoran Belfast United - Newry City АFC
18:00Warrenpoint Town F.C. - Institute F.C.
18:00Crusaders F.C. - Linfield F.C.
18:00Cova da Piedade - Vitoria Guimarães SC II
18:00S.C. Braga II - F.C. Paços de Ferreira
18:00C.F. Os Belenenses U19 - S.L. Benfica U19
18:00G.D. Chaves U19 - Moreirense U19
18:00Padroense U19 - Lamego U19
18:00Espinho U19 - Cesarense U19
18:00Varzim S.C. U19 - F.C. Vizela U19
18:00USM Bel-Abbès - JS Kabylie
18:00Lewes F.C. - Wingate & Finchley F.C.
18:00Bognor Regis Town F.C. - Potters Bar Town F.C.
18:00A.F.C. Hornchurch - Burgess Hill Town F.C.
18:00Bishop's Stortford - Tonbridge Angels
18:00Brightlingsea Regent F.C. - Folkestone Invicta
18:00Leatherhead - Worthing FC
18:00Kingstonian F.C. - Whitehawk
18:00Haringey Borough - Margate
18:00Dorking Wanderers - Harlow Town F.C.
18:00Carshalton Athletic F.C. - Merstham F.C.
18:00Enfield Town F.C. - Corinthian-Casuals FC
18:00Real Unión - SD Amorebieta
18:00Rio Ave F.C. U19 - SC Freamunde U19
18:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
18:00Vitoria Guimarães SC U19 - S.C. Beira-Mar U19
18:00U.D. Leiria U19 - Cova da Piedade U19
18:00G.D. Estoril Praia U19 - Tondela U19
18:00Leixões S.C. U19 - F.C. Porto U19
18:00FC Jove Español San Vicente - Atzeneta
18:00Feirense U19 - Gil Vicente F.C. U19
18:00Boavista F.C. U19 - Aves U19
18:00VfL Bochum - FC Dynamo Kyiv
18:00IFK Göteborg - Stabæk Fotball
18:00Rayo Vallecano U19 - Rayo Majadahonda U19
18:00Sevilla U19 - UD Almeria U19
18:00Recreativo de Huelva U19 - La Kanada Atletico U 19
18:00Atletico Madrileno U19 - Lorca U19
18:00CF Ardoi Futbol Elkartea - CD Corellano
18:00Union Club Ceares - CD Praviano
18:00Lyonnais II - Monts d'Or Azergues Foot
18:00Liverpool - Crystal Palace (S SPORT HD)
18:00Manchester Utd - Brighton (beIN SPORTS HD 4)
18:00Southampton - Everton (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Watford - Burnley (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Liverpool - Crystal Palace
18:00A.F.C. Bournemouth - West Ham United
18:00Manchester United - Brighton & Hove Albion
18:00Newcastle United - Cardiff City
18:00Southampton - Everton
18:00Watford - Burnley
18:00Stoke City - Leeds United
18:00Rotherham United - Brentford
18:00Aston Villa - Hull City
18:00Middlesbrough - Millwall
18:00Blackburn Rovers - Ipswich Town
18:00Nottingham Forest - Bristol City
18:00Queens Park Rangers - Preston North End
18:00Derby County - Reading
18:00Sheffield Wednesday - Wigan Athletic
18:00Bradford City - Southend United
18:00Blackpool - Shrewsbury Town
18:00AFC Wimbledon - Barnsley
18:00Newport County - Exeter City
18:00Tranmere Rovers - Swindon Town
18:00Carlisle United - Cheltenham Town
18:00Crawley Town - Port Vale
18:00Yeovil Town - Notts County
18:00Braintree Town - Barnet
18:00Boreham Wood - Havant & Waterlooville
18:00Maidenhead United - Solihull Moors
18:00Maidstone United - Dagenham & Redbridge
18:00Fylde - Wrexham
18:00Eastleigh - Sutton United
18:00Barrow - Halifax Town
18:00Aldershot Town - Chesterfield
18:00Ebbsfleet United - Leyton Orient
18:00Dover Athletic - Bromley
18:00Colchester United - Mansfield Town
18:00Cambridge United - Northampton Town
18:00Morecambe - Stevenage
18:00Macclesfield Town - Oldham Athletic
18:00Forest Green Rovers - Bury
18:00Salford City F.C. - Gateshead
18:00Bristol Rovers - Wycombe Wanderers
18:00Luton Town - Peterborough United
18:00Gillingham - Walsall
18:00Oxford United - Portsmouth
18:00Scunthorpe United - Sunderland
18:00Charlton Athletic - Accrington Stanley
18:00Plymouth Argyle - Coventry City
18:00Doncaster Rovers - Burton Albion
18:00Rochdale - Fleetwood Town
18:00Milton Keynes Dons - Crewe Alexandra
18:00Edinburgh City FC - Annan Athletic F.C.
18:00Stirling Albion - Queen's Park F.C.
18:00Peterhead - Berwick Rangers
18:00Dundee - Queen of the South
18:15Real Madrid C.F. - Sevilla FC
18:15PAS Giannina F.C. - Olympiacos F.C.
18:15Sporting de Gijón II - Gernika Club
18:15Real Madrid - Sevilla (beIN SPORTS HD 2)
18:30C.F. Os Belenenses - C.D. Tondela
18:30Fermana F.C. - FeralpiSalò
18:30A.C. Monza Brianza 1912 - U.S.D. Virtusvecomp Verona
18:30Pordenone Calcio S.S.D. - U.C. AlbinoLeffe
18:30US Triestina Calcio - A.C. Rimini 1912
18:30Imolese Calcio 1919 - A.S. Giana Erminio
18:30A.S. Gubbio 1910 - Vis Pesaro
18:30FC Ascó - Castelldefels
18:30CD Acero - Vilamarxant
18:30AD Unión Adarve U19 - Extremadura U19
18:45Sociedad Cultural Deportiva Durango - Real Sociedad II
18:45UE Llagostera - CE L'Hospitalet
18:50Al-Duhail - Al-Khor Sports Club
19:00Galatasaray S.K. - MKE Ankaragücü
19:00Paris Saint-Germain F.C. - En Avant de Guingamp
19:00A.F.C. Tubize - Lommel United
19:00Marítimo U19 - Alverca U19
19:00Pyramids - Tala'ea El-Gaish SC
19:00Valencia CF II - CD Teruel
19:00Knattspyrnudeild UMFG - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
19:00BK Milan - Gambiya Ports Authority F.C.
19:00Atlético Saguntino - Paterna CF
19:00Las Palmas III - Atletico Tacoronte
19:00AS Vita Club - Simba
19:00ASEC Mimosas - Lobi Stars F.C.
19:00Bnei Sakhnin F.C. - Hapoel Haifa F.C.
19:00CD Tarancon - Atletico Tomelloso
19:00CD Basconia - Juventud Deportiva Somorrostro
19:00Shamrock Rovers F.C. - Bray Wanderers A.F.C.
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
19:00PSG - Guingamp (beIN SPORTS HD 3)
19:15Maccabi Haifa F.C. - Hapoel Ra'anana A.F.C.
19:30CD Roda - Crevillente Deportivo
19:30FC Jazz - VPS Juniorit
19:30Panaderia Pulido - UD Las Zocas
19:45WA Tlemcen - MC Saïda
20:00Udinese Calcio - Parma F.C.
20:00Standard Liège - K.V. Kortrijk
20:00A.C. Perugia Calcio - Brescia Calcio
20:00Apollon Smyrni - Levadiakos
20:00CD Numancia - Córdoba CF
20:00CF Rayo Majadahonda - Real Zaragoza
20:00F.C. Porto II - G.D. Estoril Praia
20:00Club America Mexico U20 - C.F. Pachuca U20
20:00CIVICS - Young Brazilians
20:00Ermis Aradippou - Apollon Limassol
20:00Zamalek SC - Ittihad Riadi Tanger
20:00Blois Foof 41 - Stade Montois
20:00US Fleury-Mérogis - US Créteil-Lusitanos
20:00S.D. Oyonesa - UD Logrones II
20:00Valle Egüés - Avance Ezcabarte
20:00UD Tenerife Sur Ibarra - Tamaraceite
20:00Olympique de Marseille II - Annecy
20:00Racing Club de Lens II - CS Sedan Ardennes
20:00Poissy - Le Havre AC II
20:00St. Pryve St. Hilaire - ASF Andrézieux
20:00FC Nantes II - Bastia-Borgo
20:00US Lusitanos Saint-Maur - Sainte Genevieve Sports
20:00Ironi Nesher - Hapoel Umm al-Fahm
20:00Chartres - Granvillaise
20:00Voetbal Vereniging Sint Bavo - FC Rijnsburgse Boys
20:00Finn Harps F.C. - Limerick F.C.
20:00Udinese - Parma (beIN SPORTS HD 4)
20:15Celtic - Airdrie United
20:15Velarde - Guarnizo
20:15Tigres de la UANL U20 - Cruz Azul U20
20:15St Joseph's - College Europa FC
20:30RasenBallsport Leipzig - Borussia Dortmund
20:30AZ Alkmaar - FC Utrecht
20:30Arsenal - Chelsea
20:30SD Huesca - Atletico Madrid
20:30Swansea City - Sheffield United
20:30P.A.O.K. - Panionios G.S.S.
20:30Vicenza Calcio - A.C. Renate
20:30S.S. Sambenedettese Calcio - Teramo
20:30Yagüe CF - CCD Alberite
20:30Juventud Torremolinos - Atarfe Industrial CF
20:30Vannes OC - Paris Saint-Germain F.C II
20:30Arsenal - Chelsea (S SPORT HD)
20:30Huesca - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 2)
20:30RB Leipzig - Borussia Dortmund (Sky Sport Bundesliga 1 HD)
20:30Swansea - Sheffield Utd (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:45Club Siero - Colunga
21:00Sporting Lisbon - Moreirense F.C.
21:00Renaissance Sportive de Berkane - ASC Diaraf
21:00Conil CF - Xerez CD
21:00Osasco - Velo Clube SP
21:00EC Primavera - Sao Carlos FC
21:00Rio Preto - Batatais FC
21:00Taboao da Serra - Audax São Paulo Esporte Clube
21:00Hercules - Villarreal CF II
21:00America FutbolClub - Macae Esporte FC
21:00CD Izarra - Arenas Club de Getxo
21:00Athletic Bilbao II - Gimnastica de Torrelavega
21:00Aurora FC - Deportivo Mixco
21:00Espanyol U19 - Real Zaragoza U19
21:00Monarcas Morelia II - Club Necaxa II
21:00Atletico Union Guimar - Marino
21:00Boulogne Billancourt - AS Vitré
21:00F.C. Ashdod - Hapoel Azur
21:00OGC Nice II - Hyeres
21:00Siquinala - Deportivo Iztapa
21:00EC Agua Santa - Sertãozinho Futebol Clube
21:00Ypiranga Futebol Clube - São Paulo RS
21:00Kaizer Chiefs F.C. - ZESCO United F.C.
21:15Black Leopards F.C. - Lamontville Golden Arrows F.C.
21:30K.S.V. Oudenaarde - RFC Liège
21:30K.F.C. Dessel Sport - Royal Knokke
21:30Associação Atlética Ponte Preta - Oeste Futebol Clube
21:30Guarani EC Minas Gerais - Cruzeiro Esporte Clube
21:30IF Gnistan - FC Viikingit
21:45ADO Den Haag - VVV-Venlo
21:45PEC Zwolle - Feyenoord
21:50Madureira Esporte Clube - CR Vasco da Gama
22:00K.A.S. Eupen - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
22:00Waasland-Beveren - Cercle Brugge K.S.V.
22:00FC Nîmes Olympique - Toulouse FC
22:00Stade de Reims - OGC Nice
22:00AS Monaco FC - RC Strasbourg
22:00SC Villa - Southend
22:00KMSK Deinze - R.E. Virton
22:00Thes Sport - K.S.K. Heist
22:00Uniclinic - Guarani de Juazeiro
22:00Horizonte FC - Barbalha FC
22:00Desportiva Perilima - Sousa EC
22:00Rio Claro Futebol Clube - UE Sant Andreu
22:00Santos - Ferroviário Atlético Clube
22:00Sport Boys Warnes - Always Ready
22:00Mamelodi Sundowns F.C. - Wydad Casablanca
22:00CS Constantine - TP Mazembe
22:00Villa Nova AC - AA Aparecidense
22:00Club Sportivo Sergipe - Frei Paulistano
22:00Central SC Caruaru - Clube Náutico Capibaribe
22:00Etoile Matoury - Oyapock
22:00EC Vitoria Salvador - Moto Club São Luís
22:00Maccabi Petah Tikva F.C. - Hapoel Be'er Sheva F.C.
22:00RWD Molenbeek - FCV Dender EH
22:00Associação Desportiva Bahia de Feira - Esporte Clube Jacuipense
22:00Lierse Kempenzonen - Seraing United
22:00Consultants Moravia - AD Cofutpa
22:00Hassania Agadir - Jimma Kenema
22:00Sport Club do Recife - Flamengo de Arcoverde
22:00Clube Atlético Paranaense - Cascavel CR
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
22:00Nimes - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:30Internazionale Milano - U.S. Sassuolo Calcio
22:30S.V. Zulte Waregem - Royal Antwerp
22:30FCO Beerschot Wilrijk - K.V.C. Westerlo
22:30Málaga CF - CD Lugo
22:30Jacyoba AC - Centro Esportivo Olhodaguense
22:30Camerhogne - Eagles Super Strikers
22:30Cardiff Metropolitan University - Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
22:30Castleview - Park United
22:30Inter - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
22:45FC Groningen - Heracles Almelo
22:45Celta de Vigo - Valencia CF
22:45A.C. Pisa 1909 - A.C. Siena
22:45Celta Vigo - Valencia (beIN SPORTS HD 2)
23:00Pinar del Rio - Artemisa
23:00Associação Atlética Internacional - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
23:00Cienfuegos - Villa Clara
23:00Camaguey - Las Tunas
23:00Santiago de Küba - Guantanamo
23:00Holguin - Granma
23:10Kolombiya U20 - Brezilya U20
23:30C.D. Santa Clara - C.S. Marítimo
23:30Comercial de Ribeirão Preto - Esporte Clube Noroeste
00:00SAP FC - Swetes
00:00Constructores de Gomez Palacio - Ciervos
00:00Potosino - Club Canoneros Marina
00:00Clube Esportivo Dom Bosco - Operário Futebol Clube
00:00Club Deportivo Zamora - Cocodrilos De Tabasco
00:00Tuxtla - Orizaba
00:00Fluminense FutbolClub - Volta Redonda
00:00Grêmio Esportivo Brasil - S.E.R. Caxias do Sul
00:00Veranópolis ECReC - Avenida
00:00Old Road Jets - Fast Cash Saddlers United
00:00Santa Rosa Guachipilin - Vendaval
00:00Hercílio Luz - Brusque Futebol Clube
00:00Sporting San Jose - AD Municipal Turrialba
00:00Barbados Soccer Academy - Barbados Defence Force SC
00:00C.D. Pasaquina - Sonsonate
00:00Jocoro - Audaz
00:15Club Bamin Real Potosí - Guabirá
00:30São Paulo - Mirassol Futebol Clube
00:30Correcaminos II - Murcielagos
00:30Universidad Autónoma de Zacatecas - Yalmakan
01:00Loros de la Universidad de Colima - Deportivo Tepic
01:00Sporting Canamy - Cruz Azul
01:00Colo-Colo - Estudiantes de La Plata
01:00Newell's Old Boys - Club Atlético Vélez Sársfield
01:30Şili U20 - Venezuela U20
01:30Castanhal EC - Independiente
02:00Querétaro F.C. - C.F. Monterrey
02:00Youth Milan - Claytons Kola Tonic Notre Dame SC
02:00SV Vesta - SUBT
02:00Club Atlético River Plate (Montevideo) - Defensa y Justicia
02:00Horsford St. Pauls United - Village Superstars
02:00Liberta - Five Islands FC
02:30Clube Atlético Bragantino - Guarani
02:30The Strongest - Aurora FC
03:00Inter Playa del Carmen AC - Coyotes de Tlaxcala
03:00Pacific - Atletico Reynosa
03:00C.S.D. Comunicaciones - Club Xelajú MC
04:00Club América - C.F. Pachuca
04:00Cafetaleros de Tapachula - Correcaminos UAT
04:00Alebrijes de Oaxaca - Cimarrones de Sonora
04:00Deportivo Cafessa - Dorados de Sinaloa II
04:00Mineros de Fresnillo - Club Calor de San Pedro
04:00Waitakere United - Wellington Phoenix II
04:00Tasman United - Wellington FC
04:00Irapuato FC - Reboceros de La Piedad
04:00CRKSV Jong Colombia - Jong Holland
04:00Porey Springs - St. Andrew Lions
04:10Racing Club de Avellaneda - C.A. Rosario Central
04:30L.D. Alajuelense - San Carlos
17:00Petrochema Jonavos - TaurageCANLI
17:00Vasco Da Gama U18 - CD Póvoa U18CANLI
16:30Atlant - Ekskluziv-Neva ServisCANLI
16:00UGTU - GTU OryolCANLI
16:00Biofarm Suchy Las II - Domino InowroclawCANLI
16:00Khimki-Podmoscowie - Vostok-65 Yuzhno-SakhalinskCANLI
16:00BC Avtodor - PBC Lokomotiv KubanCANLI
16:00Marikina Shoemasters - Davao Occidental TigersCANLI
16:00Karesi - Mamak Belediye Ankara DSICANLI
16:00Perlas MRU Vilnius - Suduva-Mantinga MarijampoleCANLI
16:00Yeni Mamak Spor - Manisa BelediyeCANLI
16:00BC Kyiv II - Ternopil TneuCANLI
15:45Kupol-Rodniki - Kondrashina-BelovaCANLI
15:00BC Zaporozhye - Polytechnic KharkivCANLI
17:15Stella Azzurra Viterbo - Virtus Aprilia
17:30S.L. Benfica - Vitoria Guimaraes
17:30Le Mans Sarthe U21 - JDA Dijon Bourgogne U21
17:30Al-Shamal Katar - Al Ahli Qatar
17:45BC Pieno žvaigždės - BC Dzūkija
18:00BK VEF Rīga - BC Nizhny Novgorod
18:00BC UNICS - BC Kalev Cramo
18:00AEK Athens B.C. - Peristeri B.C.
18:00BK Ventspils - TTÜ KK
18:00UU-Korihait Uusikaupunki - Kauhajoen Karhu
18:00Lapuan Korikobrat - Pyrintö Tampere
18:00Neptūnas - BC Prienai
18:00ABC Athletic Constanta - CS Dinamo București
18:00SCM CSU Craiova - CSM Oradea
18:00Esgueyra/Oli - CAB Madeira
18:00Arka Gdynia II - AZS Politechnika Gdanska
18:00MKK Gniezno - Ognivo Szczecin
18:00Unia Tarnow - KS START MEBLE Dobrodzien
18:00AS Apollon Patras - AS Evropi Pefkohoriou
18:00Marousi - Harilaos Trikoupis
18:00Al Riyadi - Hoops Club
18:00Miercurea Ciuс - BC Mures Targu-Mures
18:00Akhisar Belediyespor Basketbol Takımı - Ormanspor
18:00Efe Spor - Kocaeli BŞB Kağıtspor
18:00Lahti - Korikouvot
18:20BC Lietuvos Rytas - Panevezys Lietkabelis
18:30Aris Thessaloniki - GS Lavrio
18:30Lyon Villeurbanne U21 - Cholet U21
19:00KK Zadar - KK Partizan
19:00Jūrmalas Sports - Valga
19:00Luzern - BC Boncourt Red Team
19:00HSC Roma - Alpha Catania
19:00ESSM Le Portel Cote d'Opale U21 - Monako U21
19:00JSF Nanterre U21 - Chalon U21
19:00Strasbourg U21 - Bourg-en-Bresse U21
19:00Djurgarden - Lulea Steelers
19:00Wörthersee Piraten - Basket Flames
19:00BBC Nord - BK Mattersburg Rocks
19:00UKJ Mistelbach - UBC St. Pölten
19:00Vienna D.C. Timberwolves - BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld
19:00Turi Svitavy - Kralovsti Sokoli
19:00BC Levski Sofia - Academic Plovdiv
19:00BC Rilski Sportist - Academic Sofia
19:00BC Spartak Pleven - BC Beroe Stara Zagora
19:00BC Yambol - Balkan Botevgrad
19:00Kongsberg Miners - Fyllingen Bbk
19:00Burevestnik - Spartak Primorye
19:00USK Chromik Zary - Rawai Rawag Rawicz
19:00Zetkama Doral Nysa Klodzko - Sudety Jelenia Gora
19:00MKS Sokol Miedzychod - AZS UMK Toruń
19:00TS Wisła Kraków - AZS Politechnika Czestochowa
19:00Angra Vaquinha - Academia Do Lumiar
19:00Porto II - Maia Basket Clube
19:00Sanjoanense - Beira Mar
19:00CSO Voluntari - CS Gaz Metan Mediaş
19:00Dubrava Zagreb - Rudes
19:00Parklji - Prunk Sezana
19:00KK Splosna plovba Portoroz - Triglav
19:00Botafogo - Vivo-Franca
19:30Fribourg Olympic - Riviera Lakers
19:30Pully Lausanne Foxes - Les Lions de Genève
19:30Polfarmex Kutno - Siedlce
19:30PTG Sokol Lancut - Ksiezak Lowicz
19:30BK NH Ostrava - BK JIP Pardubice
19:30USK Future Stars Prague - BK Opava
19:30BC Al Rayyan - Al Sadd Sports Club Doha
19:30Nysa - Slask Wroclaw II
19:40Legia Warszawa - WIKANA Start Sa Lublin
20:00SC Rasta Vechta - MHP Riesen Ludwigsburg
20:00Giessen 46 ers - Basketball Loewen Braunschweig
20:00ASD LUISS Roma - Pasta Reggia JuveCaserta
20:00Czarni Slupsk - Biofarm Poznan
20:00SKK Kotwica Kołobrzeg - Pogon Prudnik
20:00Polonia 1912 Leszno - Śląsk Wrocław
20:00WKK Wroclaw - R8 Krakow
20:00Nuova Basket Sora 2000 - Petriana Roma
20:00Club Ourense Baloncesto - CB Granada
20:00BK Děčín - BC Kolín
20:00Olomoucko - Sluneta Usti nad Labem
20:00Pisaurum - Robur Falconara
20:00KK Velika Gorica - GKK Šibenik
20:00Georgia - Florida Gators
20:00Wisconsin - Michigan Wolverines
20:00Northeastern Huskies - UNC Wilmington Seahawks
20:00Central Florida - Tulsa Golden Hurricane
20:00AZS AWF Mickiewicz - ROMUS Katowice - Przemysl
20:00Bielsko-Biala - KKS Tarnowskie Gory
20:00KK Bosna - KK Student Mostar
20:00KK Kakanj - Mladost Mrkonjić Grad
20:00KK Vogosca Sarajevo - OKK Spars Sarajevo
20:00Kozuv Gevgelija - Gostivar
20:00KK Kumanovo - KK Vardar
20:00Szolnoki Olaj KK - Sopron
20:00Kaposvari - Falco KC Szombathely
20:00Atomeromu SE Paks - Spielplan Naturtex-SZTE-Szedeak
20:00Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület - Debreceni
20:00KK Vrsac - Borac
20:04Wetterbygden Stars - Sodertalje Kings
20:15Smit Roma Centro - Frassati
20:15CB Prat Juventud - A.M.I.C.S. Castelló
20:15Vigor Matelica - Perugia
20:30Le Mans Sarthe Basket - JDA Dijon Bourgogne
20:30MKS Znicz Basket Pruszkow - GKS Tychy
20:30Raiffeisen Dornbirn Lions - KOS Posojilnica Bank Celovec
20:30Anzio - Formia
20:30Libertas Montale - Fides Montevarchi
20:30Valdisieve Pelago Pontassieve - Olimpia Legnaia
20:30BBU Salzburg - Jennersdorf
20:30CS Phoenix Galati - CSA Steaua București
20:30Davidson Wildcats - Richmond Spiders
20:30Turów Zgorzelec - Polkaty Maximus Katy
20:30KK Ribola Kastela - Split (Universiade)
21:00MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice
21:00KK Crvena zvezda - KK FMP
21:00Tallinna Ulikool Kalev - Latvijas Universitate
21:00JuVi Cremona - Nuova Olginate
21:00Virtus Pozzuoli - In Piu Broker Scauri
21:00Virtus Fondi - Fortitudo Pallacanestro Roma
21:00ECE Bulls Kapfenberg - Xion Dukes Klosterneuburg
21:00JBC MMCITE Brno - ČEZ Basketball Nymburk
21:00KK Helios Domžale - Primorska Koper
21:00KK Zabok - KK Alkar
21:00KK Zlatorog Laško - Rogaška Crystal
21:00Mississippi - Arkansas
21:00Fairfield Stags - Canisius Golden Griffins
21:00Wisconsin Green Bay Phoenix - UIC Flames
21:00Youngstown State Penguins - Northern Kentucky Norse
21:00Virginia Military Keydets - Western Carolina Catamounts
21:00Galitos Barreiro - Ovarense Basquetebol
21:00Illiabum Clube - Imortal Albufeira
21:00Porto - S.C. Lusitânia
21:00Obra Koscian - UKS Gimbasket Wroclaw
21:00Myrtia Murcia - Azuqueca
21:00BC Baunach - BV Chemnitz 99
21:00Hrastnik Zasavje - KK Grosuplje
21:00KK Plama Pur - Medvode
21:00KK Sloboda Uzice - Dynamic
21:00KD Ilirija - KD Hopsi Polzela
21:10Ironi Nes-Ziona - Ironi Nahariya
21:30Hapoel Jerusalem B.C. - Hapoel Gilboa Galil
21:30Hapoel Kfar Saba - Elitzur Yavne B.C.
21:30Cornell - Columbia Lions
21:30KSK Notec Inowroclaw - SMS PZKosz Wladyslawowo
21:30KK Sloboda Tuzla - Bratunac
21:30Agrodalm - Zaprude
21:30VFL Kirchheim Knights - Nürnberger BC
21:30Rostock Seawolves - Schalke 04
21:30Spartak Subotica - KK Metalac Valjevo
22:00Notre Dame Fighting Irish - North Carolina State Wolfpack
22:00Quinnipiac Bobcats - Niagara Purple Eagles
22:00Detroit - Auckland
22:00Syracuse Orange - Pittsburgh
22:00Dziki Varşova - Bielsk Podlaski
22:00Jaworzno - AZS UJK Kielce
22:00Circulo Gijon - Zamorano
22:00Hospitalet - CB Lucentum Alicante
22:00TBB Trier - Artland Dragons
22:00Celje - Troti
22:00Fos Ouest Provence Basket - BCM Gravelines
22:00ASVEL Lyon-Villeurbanne - Cholet Basket
22:00ESSM Le Portel Cote d'Opale - Monako
22:00JSF Nanterre - Élan Chalon
22:00Strasbourg IG - JL Bourg Basket
22:00Raptors 905 - Greensboro Swarm
22:00CEP Lorient - Angers Basket Club 49
22:00Kaysersberg Ammerschwihr - Saint Quentin
22:00Rueil Athletic Club - Aurore de Vitre
22:00Saint Eveil Recy Saint Martin - Besancon Avenir Comtois
22:00SO Maritime Boulogne - Aubenas US
22:00Etoile Charleville-Mezieres - Andrezieux Boutheon ALS
22:00Feurs EF - Sorgues-Avignon-Le Pontet Vaucluse
22:00Saint Vallier Basket Drome - BC Orchies
22:00BC Apollo Amsterdam - Basketball Academie Limburg
22:00SPM Shoeters Den Bosch - Den Helder Suns
22:00Surrey United - Cheshire Phoenix
22:00ADA Blois Basket 41 - Hermine Nantes Atlantique
22:00Orléans Loiret Basket - SPO Rouen Basket
22:00SLUC Nancy Basket - Poitiers Basket 86
22:00Quimper UJAP - Aix-Maurienne Savoie Basket
22:00Neptune Cork - DCU Saints
22:00Royal IV Brussels - Oxaco Boechout
22:00Tennessee - Alabama
22:00Coastal Carolina Chanticleers - Appalachian State Mountaineers
22:00Wichita State Shockers - Cincinnati Bearcats
22:00Evansville Purple Aces - Illinois State Redbirds
22:00Purdue Boilermakers - Indiana
22:00Drexel Dragons - James Madison Dukes
22:00West Virginia Mountaineers - Kansas Jayhawks
22:00Indiana State - Loyola Ramblers
22:15Gent Hawks - Melco Ieper
22:30Crailsheim Merlins - S.Oliver Baskets
22:30Pallacanestro Cantù - Sidigas Avellino
22:30BC Oostende - Kangoeroes Basket Willebroek
22:30Leuven Bears - Okapi Aalstar
22:30Proximus Spirou - Antwerp Giants
22:30Sijsele - Gembo Borgerhout
22:30Leicester Riders - Plymouth Raiders
22:30Worthing Thunder - London City Royals
22:30Treviso - Bakery Pyatsenza
22:30Kent State - Northern Illinois Huskies
22:30La Salle - Rhode Island Rams
22:45Urania Porta Vittoria Milano - San Vendemiano
22:45Ekeren - Limburg II
22:45Libertas Liburnia - Synergy Valdarno
23:00Mega - KK Mornar Basket Bar
23:00Anzola - Virtus Imola
23:00Arena Montecchio - ASD Bologna 2016
23:00Piadena - Imbal Carton N.B. Prevalle
23:00Happy Sansebasket Cremona - Romano Lombardo
23:00Templeogue - Maree Galway
23:00Texas Arlington Mavericks - Arkansas-Little Rock Trojans
23:00Western Kentucky Hilltoppers - Florida Atlantic
23:00Troy Trojans - Georgia State Panthers
23:00Samford - Mercer Bears
23:00North Dakota State Bison - North Dakota
23:00Southern Utah Thunderbirds - Sacramento State Hornets
23:00Washington State Cougars - Stanford Cardinal
23:00UL Monroe - Louisiana-Lafayette Ragin Cajuns
23:00Virtus Siena - Olimpo Alba
23:00Amigos de Joinville - Interforce Minas
23:10Titanes Barranquilla - Atenas
23:15Collegno - Basket Team 71
23:30Miami RedHawks - Akron Zips
23:30Texas A&M - Missouri
23:30Brown - Yale
23:30Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
23:30Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder
23:59Barcelos Hotel Terço - ACR Vale De Cambria
00:00Hofstra Pride - Charleston
00:00William & Mary Tribe - Elon Phoenix
00:00South Alabama Jaguars - Georgia Southern Eagles
00:00Auburn Tigers - Kentucky Wildcats
00:00Charlotte - Louisiana Tech Bulldogs
00:00Georgia Tech Yellow Jackets - Louisville Cardinals
00:00East Tennessee State Buccaneers - UNC Greensboro Spartans
00:00Valparaiso Crusaders - Northern Iowa Panthers
00:00Loyola Marymount Lions - Pepperdine Waves
00:00Northern Arizona Lumberjacks - Portland State
00:00Memphis - SMU Mustangs
00:00Old Dominion Monarchs - Southern Miss Golden Eagles
00:00Kansas State Wildcats - TCU Horned Frogs
00:00USC Trojans - UCLA Bruins
00:00Virginia Tech Hokies - Wake Forest Demon Deacons
00:00Oliveirense Basquetebol - Terceira SUSIARTE
00:15East Illinois - Austin Peay Governors
00:30Central Michigan Chippewas - Ball State Cardinals
00:30St. Bonaventure Bonnies - Dayton Flyers
00:30Butler Bulldogs - St. Johns
00:30University of Tennessee at Chattanooga Mocs - Citadel
01:00Texas State Bobcats - Arkansas State Red Wolves
01:00Washington - California
01:00Temple Owls - Penn Quakers
01:00Charlotte Hornets - Phoenix Suns
01:05Eastern Washington Eagles - Montana State
01:30Boise State Broncos - Fresno State Bulldogs
01:30Malvin - Club Athletico Paulistano
02:00Libertad Sunchales - Estudiantes Concordia
02:00Cal State Northridge Matadors - UC Irvine Anteaters
02:00Belmont Bruins - Tennessee State
02:00Middle Tennessee Blue Raiders - UTEP Miners
02:00Duke Blue Devils - Virginia
02:00Bowling Green Falcons - Western Michigan Broncos
02:00New Mexico - Wyoming Cowboys
02:00Baylor Bears - Texas Tech Red Raiders
02:00Temuco - Club Deportes Puente Alto
02:00C.D. Universidad de Concepcion - Club Deportes Espanol de Talca
02:00ABA Ancud - Puerto Varas
02:00Club Deportes Castro - Deportivo Valdivia
02:00Osorno - Leones Quilpue
02:00Las Animas - Universidade Católica Dom Bosco
02:30Virginia Commonwealth Rams - UMass Minutemen
02:35Morehead State Eagles - Tennessee-Martin Skyhawks
03:00Bahia - Gimnasia y Esgrima
03:00Argentino de Junin - Instituto de Cordoba
03:00Estudiantes Olavarria - Gimnasia y Esgrima La Plata
03:00Hindu Club - Villa San Martin
03:00Rivadavia de Mendoza - Petrolero Argentino
03:00Marshall Thundering Herd - Florida International
03:00George Mason Patriots - Fordham Rams
03:00Wofford Terriers - Furman Paladins
03:00Milwaukee Panthers - IUPUI Jaguars
03:00Rider - Manhattan Jaspers
03:00Eastern Kentucky Colonels - Southeast Missouri State Redhawks
03:00Delaware - Towson Tigers
03:00Indiana Pacers - Dallas Mavericks
03:00Arizona - Oregon State Beavers
03:00Capitanes CDMX - Panteras de Aguascalientes
03:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks
03:00Detroit Pistons - Sacramento Kings
03:00Westchester Knicks - Delaware 87ers
03:00Fort Wayne Mad Ants - Lakeland Magic
03:00Erie BayHawks - Long Island Nets
03:00Capital City Go-Go - Wisconsin Herd
03:30Regatas Corrientes - Comunicaciones Mercedes
03:30UNLV Runnin' Rebels - San Jose State Spartans
03:30Toronto Raptors - Memphis Grizzlies
03:30Atlanta Hawks - Boston Celtics
03:30Canton Charge - Maine Red Claws
04:00Boca Juniors - San Lorenzo de Almagro
04:00Salta Basket - Sportivo America
04:00UC Davis Aggies - Cal Poly Mustangs
04:00Seton Hall Pirates - DePaul Blue Demons
04:00South Florida Bulls - Houston
04:00Western Illinois - IPFW Mastodons
04:00SIU Edwardsville Cougars - Murray State Racers
04:00Texas - Oklahoma
04:00Jacksonville State Oyuncocks - Tennessee Tech Golden Eagles
04:00UAB Blazers - Texas-San Antonio Roadrunners
04:00UC Riverside Highlanders - Hawaii Warriors
04:00Huracanes de Tampico - Santos
04:00Chicago Bulls - Miami Heat
04:00Austin Spurs - Iowa Wolves
04:00Sioux Falls Skyforce - Windy City Bulls
04:30Vanderbilt Commodores - Mississippi State Bulldogs
04:30Minnesota - Penn State
04:30Houston Rockets - Los Angeles Lakers
05:00Utah State - Colorado State Rams
05:00Weber State Wildcats - Northern Colorado Bears
05:00Saint Mary's Cardinals - San Diego Toreros
05:00Lenadores de Durango - Laguneros de La Comarca
05:00Northern Arizona Suns - Texas Legends
Maçları Sitene Ekle: